Polityczna niespodzianka: Nowa Lewica i PiS wspólnie podczas kampanii w Świdnicy
W atmosferze wyznaczanej przez ekumenizm i jedność ponad różnicami politycznymi, Michał Dworczyk, minister bez teki z ramienia Prawa i Sprawiedliwości oraz postać znana z afery mejlowej, witał dziennikarzy zebranych na briefing przed szpitalem w Świdnicy. Dworczyk, który jest także kandydatem w nadchodzących wyborach, zapewniał o przeniesieniu pozytywnych wiadomości.
Minister stanął na czele, ramię w ramię z przedstawicielami Nowej Lewicy, między innymi z prezydentką Beatą Moskal-Słaniewską oraz jej zastępcą. Towarzyszyło im także dodatkowo dwóch kandydatów na posłów. Wszystko to zostało określone przez Piotra Fedorowicza, starostę świdnickiego, jako przejaw politycznej teatralności. „To jakieś szaleństwo” – skwitował Fedorowicz, nazwawszy briefing swoistym spektaklem politycznym.

Letnia noc pełna ognia w Świdnicy!
Magiczny wieczór muzyki i świec w Świdnicy!
Mokre Noski: Charytatywny Festiwal dla Zwierząt w Świdnicy!
VIII Dzień Otwarty OSP Dobromierz: Edukacja, zabawa i nowoczesność w jednym miejscu!
Lato pełne atrakcji w gminie Świdnica
Świdnicka uczennica nagrodzona za badania o Polakach na Wschodzie
Dołącz do elitarnych szeregów CBŚP i walcz z przestępczością!
Nowa komunikacja zastępcza w Komorowie podczas przebudowy ronda od czerwca 2026 roku