Polityczna niespodzianka: Nowa Lewica i PiS wspólnie podczas kampanii w Świdnicy
W atmosferze wyznaczanej przez ekumenizm i jedność ponad różnicami politycznymi, Michał Dworczyk, minister bez teki z ramienia Prawa i Sprawiedliwości oraz postać znana z afery mejlowej, witał dziennikarzy zebranych na briefing przed szpitalem w Świdnicy. Dworczyk, który jest także kandydatem w nadchodzących wyborach, zapewniał o przeniesieniu pozytywnych wiadomości.
Minister stanął na czele, ramię w ramię z przedstawicielami Nowej Lewicy, między innymi z prezydentką Beatą Moskal-Słaniewską oraz jej zastępcą. Towarzyszyło im także dodatkowo dwóch kandydatów na posłów. Wszystko to zostało określone przez Piotra Fedorowicza, starostę świdnickiego, jako przejaw politycznej teatralności. „To jakieś szaleństwo” – skwitował Fedorowicz, nazwawszy briefing swoistym spektaklem politycznym.

Poezja w Pszennie: Wieczór z ks. Twardowskim i lokalnymi talentami
Czas na Tatusiów: Odkrywamy Dzień Ojca!
Literacka uczta w Świdnicy: Wernisaż „Kamiennych miniatur” i nagroda dla Hohensee’a
Muzyczna Altana: Dziewięć emocjonujących koncertów z lokalnymi talentami
Zostań wystawcą na magicznym Koncercie Nocy Letniej!
Radosne narodziny w Żarowie: Dominika i Varvara dołączają do społeczności!
Gdzie ósmoklasiści widzą swoją przyszłość edukacyjną?
Nowa odsłona „Dziadów”: Młodzi artyści zachwycają Zieloną Górę