Polityczna niespodzianka: Nowa Lewica i PiS wspólnie podczas kampanii w Świdnicy
W atmosferze wyznaczanej przez ekumenizm i jedność ponad różnicami politycznymi, Michał Dworczyk, minister bez teki z ramienia Prawa i Sprawiedliwości oraz postać znana z afery mejlowej, witał dziennikarzy zebranych na briefing przed szpitalem w Świdnicy. Dworczyk, który jest także kandydatem w nadchodzących wyborach, zapewniał o przeniesieniu pozytywnych wiadomości.
Minister stanął na czele, ramię w ramię z przedstawicielami Nowej Lewicy, między innymi z prezydentką Beatą Moskal-Słaniewską oraz jej zastępcą. Towarzyszyło im także dodatkowo dwóch kandydatów na posłów. Wszystko to zostało określone przez Piotra Fedorowicza, starostę świdnickiego, jako przejaw politycznej teatralności. „To jakieś szaleństwo” – skwitował Fedorowicz, nazwawszy briefing swoistym spektaklem politycznym.

Muzyczne Oazy: Relaks i Harmonia w Bibliotece z Wojciechem Krasuskim
Bezproblemowy dojazd nad Bałtyk z Dolnego Śląska!
Morze i góry w literaturze – relacja z czerwcowego spotkania w bibliotece
Radosny IX Festyn Rodzinny w Gniewkowie: Muzyka, atrakcje i wspólna zabawa
Intensywne dni OSP Świdnica: ratunkowe interwencje w akcji
Poezja w Pszennie: Wieczór z ks. Twardowskim i lokalnymi talentami