Spłonął samochód w Świdnicy
W pełni ogarnięty ogniem pojazd na ulicy Szczęśliwej w Świdnicy został całkowicie zniszczony w wyniku dzisiejszego pożaru. Na szczęście, nie doszło do żadnych obrażeń.
Informację o tym incydencie otrzymaliśmy punktualnie o godzinie 17.09. Natychmiast zostały skierowane na miejsce dwa zespoły strażackie – jeden z Państwowej Straży Pożarnej i drugi z Ochotniczej Straży Pożarnej Świdnica. Jak poinformował młodszy brygadier Łukasz Grzelak z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy, pojazd był już otoczony płomieniami, gdy dotarli na miejsce.
Mimo natychmiastowego podjęcia akcji gaśniczej, nie udało się uratować pojazdu. W momencie wybuchu pożaru, na szczęście w samochodzie nie było nikogo.
Ciągle nie są znane przyczyny, które doprowadziły do wybuchu tego gwałtownego pożaru.

VIII Dzień Otwarty OSP Dobromierz: Edukacja, zabawa i nowoczesność w jednym miejscu!
Lato pełne atrakcji w gminie Świdnica
Świdnicka uczennica nagrodzona za badania o Polakach na Wschodzie
Muzyczne Oazy: Relaks i Harmonia w Bibliotece z Wojciechem Krasuskim
Bezproblemowy dojazd nad Bałtyk z Dolnego Śląska!
Morze i góry w literaturze – relacja z czerwcowego spotkania w bibliotece
Fala upałów nad Polską – jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo?