Zakończenie lata w Świdnicy – nadchodzące wydarzenia
Lato powoli odchodzi w zapomnienie, dlatego warto je należycie pożegnać. Z tego powodu w Świdnicy przygotowano wydarzenia mające na celu spędzenie czasu poprzez zabawę w gronie rodzinnym. Zarezerwuj sobie czas 1 i 3 września, ponieważ czekają na Ciebie niesamowite atrakcje. Jak będzie wyglądało zakończenie lata w Świdnicy? Przekonaj się sam!
Festyn Inauguracyjny
Już jutro odbędzie się festyn, który przygotował Młodzieżowy Dom Kultury z okazji nadejścia nowego roku szkolnego. Czekać na Ciebie i Twoją pociechę będzie piknik rodzinny, na którym przewidywane są niebywałe atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Impreza zaczyna się o godz. 16:00! Jest to także dodatkowa możliwość dla rodziców, którzy będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną, jaką posiada Młodzieżowy Dom Kultury.
Święto Kolorów
Choć wydarzenie początkowo zaplanowano na 27 sierpnia, pogoda popsuła plany, przez co zmieniono jego datę. Święto Kolorów odbędzie się 3 września w Parku Centralnym. Zaplanowane są niecodzienne atrakcje, które ucieszą dzieci i dorosłych. Przewidziane są pokazy taneczne, wypuszczanie ogromnych baniek mydlanych, a także konkursy z nagrodami. Dodatkowo nie może zabraknąć koloru, który jest motywem przewodnim imprezy. Z tej okazji wystrzeli 9 różnych kolorów proszku holi, który w ostatnim czasie podbija serca ludzkości. Przyjdź do Parku Centralnego i pożegnaj lato w dobrej atmosferze, którą podkręci muzyka przygotowana przez specjalnego DJ-a. Jest to najbardziej kolorowy dzień w roku, dlatego nie może Cię tam zabraknąć!

Muzyczne Oazy: Relaks i Harmonia w Bibliotece z Wojciechem Krasuskim
Poezja w Pszennie: Wieczór z ks. Twardowskim i lokalnymi talentami
Czas na Tatusiów: Odkrywamy Dzień Ojca!
Literacka uczta w Świdnicy: Wernisaż „Kamiennych miniatur” i nagroda dla Hohensee’a
Poezja Twardowskiego ożyła na scenie w Pszennie
Meksykański festyn rodzinny w Mrowinach: tańce, smaki i radość!
Fala upałów nad Polską – jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo?
Bezproblemowy dojazd nad Bałtyk z Dolnego Śląska!
Morze i góry w literaturze – relacja z czerwcowego spotkania w bibliotece