Koncert „Bésame Mucho” przeniesiony do GOK w Świdnicy – ostatnie bilety!
Już w najbliższy piątek odbędzie się niezwykłe wydarzenie muzyczne, które przyciąga uwagę miłośników sztuki z całego regionu. Koncert „Bésame Mucho” zmienia swoją lokalizację i odbędzie się w sali GOK w Świdnicy. Organizatorzy przepraszają za wszelkie niedogodności związane z tą zmianą, ale dobra wiadomość jest taka, że wszystkie wcześniej zakupione bilety będą honorowane. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu, proszone są o kontakt bezpośredni w celu uzyskania dalszych instrukcji.
Ostatnia szansa na bilety
Jeśli jeszcze nie macie biletów, to ostatni moment, by je zdobyć. Koncert obiecuje być niezapomnianym przeżyciem, pełnym emocji i wzruszeń. Na scenie pojawi się znakomity Duo Voce – Emilia Zielińska jako sopran oraz Aleksander Forkuszak, który wystąpi w roli barytona i saksofonisty. Publiczność usłyszy poruszające pieśni, dynamiczne arie oraz popularne utwory filmowe. Wieczór nie może się obyć bez legendarnej hiszpańskiej pieśni miłosnej „Bésame Mucho”, która będzie głównym motywem muzycznym.
Szczegóły zakupu biletów
Bilety są dostępne w cenie 35 złotych za osobę i można je nabyć w kasie GOK w Świdnicy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00–16:00. Istnieje również możliwość zakupu online po wypełnieniu formularza. Dla tych, którzy planują uczestniczyć w więcej niż jednym wydarzeniu, przygotowano specjalną ofertę: pakiet biletów na dwa wydarzenia w cenie 60 zł. W skład pakietu wchodzi koncert Duo Voce „Bésame Mucho” zaplanowany na 13 lutego 2026 roku oraz kabaret FIFA-RAFA „Love is in the air” odbywający się 22 lutego 2026 roku w GOK w Świdnicy. Dodatkowo, używając hasła WALENTYNKI, bilety zostaną zapakowane w specjalną okolicznościową kopertę.
Zaproszenie do udziału
Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Świdnica Lubuskie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy, a zaproszenie do udziału kieruje osobiście Wójt Gminy Świdnica, Iza Mazurkiewicz-Kąkol. To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w świecie muzyki, który dostarczy niezapomnianych wrażeń i wzruszeń. Przygotujcie się na wieczór pełen piękna, emocji i muzycznych doznań.
Źródło: facebook.com/gok.swidnica

Muzyczne Emocje w Majaland Kownaty: Finał Lubuskich Konfrontacji Artystycznych Już Jutro!
Świebodzice w rytmie zabawy – dołącz do festiwalu!
Letnie inspiracje w Świdnicy: Sztuka, zabawa i sąsiedzka integracja 17 czerwca!
Nowe horyzonty muzyki: Festiwal Fortepianowy w Kamieniołomie z międzynarodowym wsparciem
Świebodzice świętują Boże Ciało: Procesje pełne duchowej magii
Dzieci ze Świdnicy współtworzą nową książkę Fenka o swoim mieście
Wybrano wykonawcę przebudowy Alei Niepodległości
Młodzież z Strzegomia w akcji: Debata o przyszłości i wyzwaniach pokolenia
Wsparcie dla budowy mieszkań wspomagających dla osób z niepełnosprawnościami podpisane
Rajd Książęcy: Trekking na Szrenicę w Karkonoszach