Nastolatek hospitalizowany po poważnym wypadku samochodowym w Lutomi Górnej
Przykro nam donosić, że 19-letni młodzieniec został hospitalizowany po tragicznym incydencie drogowym, który miał miejsce w ostatni poniedziałek w Lutomi Górnej.
Informacja o niefortunnym zdarzeniu dotarła do służb ratowniczych punktualnie o 13:45 w poniedziałkowe popołudnie. Na miejscu zdarzenia pojawiły się cztery jednostki straży pożarnej, policjanci oraz ekipa medyczna. Z relacji mł. bryg. Łukasza Grzelaka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy wynika, że samochód z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do potoku biegnącego wzdłuż drogi. Kiedy dotarli na miejsce ratownicy, kierujący pojazdu już nie był w jego wnętrzu – został wcześniej wydobyty i przekazany do opieki personelu medycznego.
Magdalena Ząbek reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Świdnicy dostarczyła więcej szczegółów na temat tego zdarzenia. Młody mieszkaniec powiatu świdnickiego, będący za kierownicą pojazdu marki Opel, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę ochronną, a następnie spadł do potoku. Z powodu poważnych obrażeń ciała, 19-latek został przetransportowany do szpitala i pozostaje pod stałą obserwacją lekarzy.

Muzyczne Oazy: Relaks i Harmonia w Bibliotece z Wojciechem Krasuskim
Bezproblemowy dojazd nad Bałtyk z Dolnego Śląska!
Morze i góry w literaturze – relacja z czerwcowego spotkania w bibliotece
Radosny IX Festyn Rodzinny w Gniewkowie: Muzyka, atrakcje i wspólna zabawa
Intensywne dni OSP Świdnica: ratunkowe interwencje w akcji
Poezja w Pszennie: Wieczór z ks. Twardowskim i lokalnymi talentami
Fala upałów nad Polską – jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo?