Kolejni piraci drogowi zostali wyeliminowani
Świdniccy funkcjonariusze policji dokonali zatrzymania kierowców, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość jazdy. Piraci drogowi zostali wyeliminowani z ruchu drogowego. Za popełnione wykroczenie stracili prawo jazdy na 3 miesiące.
Piraci drogowi wyeliminowani
Dwóch kierowców nie zastosowało się do obowiązujących zasad ruchu drogowego, co potwierdzają ostatnie działania świdnickich policjantów. Doprowadziły one do zatrzymania dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o 50 km/h w terenie zabudowanym. Za popełnione wykroczenia zostało im odebrane prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo zostali ukarani punktami karnymi i mandatem. Jeden z mężczyzn odmówił przyjęcia kary, przez co sprawa trafi do sądu.
Świdniccy policjanci apelują – kierowcy, noga z gazu! Warunki atmosferyczne z dnia na dzień się pogarszają, przez co nie trudno o wypadek i tragedię. Dodatkowo znacznie przekraczając prędkość, utrudniamy możliwość wyhamowania w sytuacji tego wymagającej. Zbyt szybka i brawurowa jazda stanowi zagrożenie nie tylko dla kierowcy, lecz również dla innych uczestników ruchu drogowego.

Nowa odsłona „Dziadów”: Młodzi artyści zachwycają Zieloną Górę
Samochód wbił się w budynek w Świebodzicach – kierowca w szpitalu po wypadku
Ostatnia okazja na warsztaty LEGO SPIKE PRIME przed wakacjami!
Las po deszczu: urok natury i ryzyko pożaru
SP 4 i SP 1 zdobywają złote medale w trójboju lekkoatletycznym dla najmłodszych
Kaski na głowach! Nowe przepisy dla młodych rowerzystów od 3 czerwca
Poezja w Pszennie: Wieczór z ks. Twardowskim i lokalnymi talentami
Czas na Tatusiów: Odkrywamy Dzień Ojca!
Gdzie ósmoklasiści widzą swoją przyszłość edukacyjną?